Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 18-03-2012, 22:17
bereket bereket isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

bereket is on a distinguished road
Standart wellbutrin xl 150mg ve zyprexa 5mg kullanan varmı

arkadaşlar geçen ay doktorum yaklaşık 7 aydır kullandığım zestat 15 mg lık ilacımı biraz daha seni hareketlendirsin ve iştahında düzene girsin diye wellbutrin xl 150mg ve zyprexa 5mg verdi.fakat ben yaklaşık 20 gündür hala bu ilaçlarımı kullanmaya başlamadım.büyük ihtimal bu hafta kullanmaya başlayacağım.aranızda bu ilacı kullanan,kullanıp verim alan,verim alıp iyi olan varmıverim alamayıp bırakan varmı geniş prospektüs bilgisine güvendiğim sevgili forum sakinleri sizlerin vereceği bilgiler ilaç üzerinde yazan prospektüs bilgilerinden daha değerlidir yaşanılmış tecrübe en iyi deneyimdir
Okunmamış 18-03-2012, 23:08
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

yok mu ya aranızda bu ilaçları kullananyoksa durumum çok mu vahim
Okunmamış 19-03-2012, 01:39
ACİL ŞİFALAR ACİL ŞİFALAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ACİL ŞİFALAR is on a distinguished road

Ben xr 75 kullanıyorum welbutrin 5 ay oldu bana çok iyi geldi hayatımı kurtardı diyebilirim tabi psikoterapi ve yaşam standartlarımdaki değişikliklerle birlikte ama araştırdıklarıma göre bırakması çok zormuş yaşayıp görecez zyprexa kullanmadım ama kullananlar tanıyorum kilo ve uyku yapar hakkında hayırlısı
Okunmamış 19-03-2012, 01:57
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Genel slklntl sorunlarin ne idi ve neleri cozdu.kisa bir bilgi verebilirsen memnun olurum.ayrica xr 75 dedigin farkli madde ve dizajmi oluyor acaba.birakmasi zor derken bagimlilik riski mi yuksek yoksunlukmu siddetli.cok soru sordum yardimci olursan sevinirim.
Okunmamış 19-03-2012, 02:05
ACİL ŞİFALAR ACİL ŞİFALAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ACİL ŞİFALAR is on a distinguished road

Ben yaygın anksiyete bozukluğu yaşıyodum hiç sebep yokken hayat anlamsız hiç bir yere sığamıyordum içim kıpır kıpırdı tabi bunlar sürekli depildi atak şeklinde geliyordu ve dayanması çok zor yaşamayan bilemez anlatılmaz yaşanır rabbim bi daha yaşatmasın önce citoles 5 mg kullandım ataklarım devam etti periyodik şekilde 2 haftada bir geliyodusonra doktorum efexor 75 xr başladı ve içmeye başladığım gün çok şükür bütün şikayetlerim geçti ama benim hayatımda panik atağı tetikleyecek bi sorun yok çok şükür ve terapide alıyorum sürekli xr ve xl arasındaki farkı bilmiyorum.araştırmalarım bırakılmasının çok zor olduğu doğrultusunda ben kendim denemedim henüz ama kolay olduğunu söyleyenlerde var ama zor diyenler çoğunlukta yoksunluk şeklinde imiş umarım cevaplayabilmişimdir
Okunmamış 19-03-2012, 12:09
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Tesekkur ederim arkadasim cok saol.bende anksiyete hastasiyim.zestat bende ise yaramadi degil,lakin bahsettigin ara ara gelen anksiyete gecmedi.bu arada son soru bu ilac sigara biraktirma ilaci olarakta kullanilmakta.kullanip kullanmadigini bilmiyorum sigarayi?ise yariyormu acaba?
Okunmamış 19-03-2012, 12:11
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Bu arada sen efexor kullanmissin.benim ilacim wellbutrin xl 150 mg farkli ilaclardan soz ediyoruz
Okunmamış 19-03-2012, 16:44
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ya koca forumda yokmu bu ilaçları kullanan....
Okunmamış 19-03-2012, 18:33
assetion assetion isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

assetion is on a distinguished road

fuat kardeş nasılsın biliyosun seni ve yazdıklarını takip ediyorum ama farkettimki çok sayıda ilaç değiştirmişsin fuatcım bence dr a ve ilaca güven ve yan etkilere göğüs ger kısa bir süre ve sonra herşey normale dönecek emin ol ben 2002 2003 de lustral kullamdı ki aslında hafif bir ilaç ama bana öyle iyi geldiki 7 ay kullandım 8 yıl aklıma pa gelmedi emin ol
sende bu ilaçları araltırmayı bırak ve kullan senden ricam bu dr verdiyse kullan dostum a.e.o.
Okunmamış 19-03-2012, 18:37
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

sinancım iyiyim saol sende iyisindir inşallah.kardeşim yok çok ilaç değiştirmedim esasen,sadece ilk zamanlar sorunlarımın psikolojik olabileceğini bir türlü kabul edemediğim için her doktor ilaç yazdı fakat ya bir kere aldım bıraktım yada hiç kullanmadım.mevcut doktoruma gerçekten çok güveniyorum.lakin kafamda ki soru işareti şu ara çok kötü değilim.acaba diyorum kullandığım ilaca devam mı edeyim,yoksa doktorun verdiği daha faydalı olabilir mi düşüncesi hakim bende..yoksa gerçekten ne kadar ilaç fobimde olsa doktoruma gerçekten güveniyorum.

Seçenekler Arama
Stil