Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 28-10-2012, 22:52
mckadioglu mckadioglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

mckadioglu is on a distinguished road
Standart bende mi gariplik var?

burdaki herkes yuksek nabiz ve yuksek tansiyondan bahsediyo ama benm nabiz heyecan yaptigimda bile 90 i gecmiyo geceleri 55 60 arasi tansiyn ise 11 i gecmez cogu zaman 10/6 9/5 . Aksamlari gozumde hafif kararmalar oluyo bacaklarimda tuhaf bi halsizlik ve bacak kaval kemigi ustundeki kaslarda hafif agrilarim oluyo. Dr biseyin yok bi yildir sabah aksam yuruyosun nabzinin dusuk olmasi ondan diyo.ama ben bazen dusup bayilacm zannediyorum bu kadar tansiyonun dusmesi normal mi? Bide hic bir pa li bunlari yasamiyo surekli carpinti yuksek nabiz ve yuksk tansiyondan bahsediyosunuz bunlar bende yok acaba pa degil miyim ben?
Okunmamış 28-10-2012, 22:54
vladtepes vladtepes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

vladtepes is on a distinguished road

Alıntı:
mckadioglu´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
burdaki herkes yuksek nabiz ve yuksek tansiyondan bahsediyo ama benm nabiz heyecan yaptigimda bile 90 i gecmiyo geceleri 55 60 arasi tansiyn ise 11 i gecmez cogu zaman 10/6 9/5 . Aksamlari gozumde hafif kararmalar oluyo bacaklarimda tuhaf bi halsizlik ve bacak kaval kemigi ustundeki kaslarda hafif agrilarim oluyo. Dr biseyin yok bi yildir sabah aksam yuruyosun nabzinin dusuk olmasi ondan diyo.ama ben bazen dusup bayilacm zannediyorum bu kadar tansiyonun dusmesi normal mi? Bide hic bir pa li bunlari yasamiyo surekli carpinti yuksek nabiz ve yuksk tansiyondan bahsediyosunuz bunlar bende yok acaba pa degil miyim ben?
kan şekeri veya b12 vitamini düşüklüğü olabilir.ben eskiden alakası yok ama 2 yıl öncesine kadar anoreksiya nervoza hastası idim.nabzım heyecanlansa anca 75-80 olurdu.normalde 55 civarıydı.ancak yemeye ve kilo almaya başlayınca iyi oldu.bence az yiyorsunuz ondandır.eğer çok yiyorsanız su tüketimini arttırın.
Okunmamış 28-10-2012, 22:56
denizcik denizcik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

denizcik is on a distinguished road

benimde tansiyonum kendimi bildim bileli düşüktür 9-5 10-6 10*7 civarları hatta 8-4görmüşlüğüm falanda var.tansiyon 12 13 oldugunda çok kötü etkiliyo benide cok rahatsız oluyorum ...
Okunmamış 28-10-2012, 23:00
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

peki bahsettigim goz kararmasini falan hic yasiyo musunuz? Ozellikle florasan isikta oyle oluyorum yoksa bnm tansiynmda eskiden beri dusuktur ama boyle seyler yasamazdim
Okunmamış 28-10-2012, 23:01
bypanıc bypanıc isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

bypanıc is on a distinguished road

kardeşim siz düşükten şikayet ediyosunuz 50 60 isterim 80 den inre hiç inmiyoki hep çıkıyo ufask tefek şeylerde 100110 beni tedirgin edicek yazı görsem dahii
Okunmamış 28-10-2012, 23:02
vladtepes vladtepes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

vladtepes is on a distinguished road

Alıntı:
peki bahsettigim goz kararmasini falan hic yasiyo musunuz? Ozellikle florasan isikta oyle oluyorum yoksa bnm tansiynmda eskiden beri dusuktur ama boyle seyler yasamazdim
florasan değilde parlak beyaz ışıklardan nefret ediyorum.hele bir kaç tanesi bir aradaysa.alışveriş merkezlerinde 15 dakikadan fazla duramıyorum açıkçası.bayılacak gibi oluyorum,üstüne üstlük derealizasyonda geliyor.ama ilacı içtiğimden beridir epey bir rahatlama vvar,gerçi hala hassasiyet var ama.
Okunmamış 28-10-2012, 23:05
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Alıntı:
evet maalesef oluyo bendede göz kararmaları düüşük tansiyon ve nabız daha iyidir diyolar ama düşük nabızda korkutuyo beni biraz tansiynm 3oldugunda bile bayılmadım ben dahada hiç bayılmam hrlde.böyle seyler bende yasamazdım simdi sizde bende kafamıza tansiyonu taktıgımız için belki tetikliyodur diye düşünüyorum
Okunmamış 28-10-2012, 23:09
ture ture isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ture is on a distinguished road

50-70 tansiyon gayet iyi ,göz kararması konusunda beyaz ışığa duyarliliginiz olduğu icindir,birazcık piskolojik sanirim bende sari isigi severim beyaz isikta gozumu belli araliklarda acip kapattigimda gozum karariyormus gibi hissederim.tavsiyem bu goz kararmalarini gunun farkli saatlerinde dikkat edin ozellikle sabah uyandiginizda da var mi?
Okunmamış 28-10-2012, 23:12
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ya ne bileyim eskiden bende hic rahatsizlik duymazdim ama simdi florasan isikta goz kararmasi yasiyorum bi cisme babakr bakmaz net goremiyorum once bi hafif kararti sonra cisim netlesiyo. Ayrica bacaklarda halsizlik,yerli yersiz kas kramplari yasiyorum.. Bide k.krizi esnasinda tansiyon dusuyomus galiba birazda o korkutuyo beni
Okunmamış 28-10-2012, 23:13
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Alıntı:
Bide k.krizi esnasinda tansiyon dusuyomus galiba birazda o korkutuyo beni

düşüyomuymuş gerçekten ya

Seçenekler Arama
Stil