Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 30-06-2008, 16:16
egelife egelife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

egelife is on a distinguished road
Thumbs up Yeşil Reçete Iaçlar?

selam arkadaşlar biliyosunuz bu pa illetinin başında tedaviye başlıyınca yeşil reçeteli yani bağımlılık yapan ilaç mutlaka çogumuza vermişlerdir bu ilaçlar ilk zamanlarda digerleriyle konbine kullanılıyo ama daha sonra bırakmak mümkün olmuyo çünkü pisikoleejik sanıyoruz aslında fiziki bagımlılık yapıyo bu sorunu şahsen ben yaşadım mesela nevrum,xanax,vs gibi ilaçlar bunlara çok dikkatli olmanızı isterim ileride büyük sorunlar açıyo ve bırakmasıda çok zor oluyo lütfen dikkat edin dr nekedar dediyse sınırı aşmamanızı tavsiye ederim kendinize iyi bakın herkeze salıklı günler(UMUT)
Okunmamış 30-06-2008, 19:29
a_l_i a_l_i isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

a_l_i is on a distinguished road
Smile

Alıntı:
egelife´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
selam arkadaşlar biliyosunuz bu pa illetinin başında tedaviye başlıyınca yeşil reçeteli yani bağımlılık yapan ilaç mutlaka çogumuza vermişlerdir bu ilaçlar ilk zamanlarda digerleriyle konbine kullanılıyo ama daha sonra bırakmak mümkün olmuyo çünkü pisikoleejik sanıyoruz aslında fiziki bagımlılık yapıyo bu sorunu şahsen ben yaşadım mesela nevrum,xanax,vs gibi ilaçlar bunlara çok dikkatli olmanızı isterim ileride büyük sorunlar açıyo ve bırakmasıda çok zor oluyo lütfen dikkat edin dr nekedar dediyse sınırı aşmamanızı tavsiye ederim kendinize iyi bakın herkeze salıklı günler(UMUT)
konu gerçekten güzel bu hastalığı çekerken yeşil reçeteli ilaçları kullanmamız gerekyo günlerimizin rahat geçmesi için ben sadece xanax kullandım diğerlerini bilmiyorum ama tabiki doktorun bana önerdiği gibi kullandım kafama göre yutmadım o yüzden doktor kontrolünde kullanıldığında bağımlılık yapmazlar
hepimize geçmiş olsun
Okunmamış 01-07-2008, 20:47
Sentinel Sentinel isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Sentinel is on a distinguished road

Doktor sözü dinlerseniz bahsettiğiniz ilaçlar bağımlılık yapmaz.

Seçenekler Arama
Stil