Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 05-11-2008, 20:13
panikvari panikvari isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

panikvari is on a distinguished road
Exclamation Anafranil kullananlar buraya

Arkadaşlar ben 4,5 aydır panik atağım yani daha doğrusu yazın dışarı falan çıkmıyodum nefessizlk,çarpıntı,devamlı ölüm korksu v.b. vardı ama şu anda okuluma gidebiliyorum vesaire , zaten doktor da pa değil de anksiyete teşhisi koydu bir aylık anafranil ve atarax tedavisi önerdi daha sonra terapi yapılacağını da söyledi anafranilin yan etkilerini okuyunca içmemeya karar verdim lakin kafamdaki ölüm le ilgili şeyler sersemlik hissi dizziness yeniden alevlenince içmeye karar verdim 5- 10 uncu günler arası aritmi yaptı bugün 18 inci gün ve yolda yürürken başım fena halde döndü hiç o kadar dönmemisti bir kaç gündür de hep mutsuz ağzım kuru bir şekilde uyanıyorum ve dün gece gene kalbimin yavas atması ile ve atışlarını hissetmemle bi kaç kere fırladım yataktan bunların hepsi ilacın yan etkisi mi acaba kullananlr ve yan etkisini yaşayanlar yardımcı olursa sevinirim
Okunmamış 06-11-2008, 16:21
ADIGE ADIGE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ADIGE is on a distinguished road

Benimde ilk tedavim anafranil ve atarax ın şurubu ile olmuştu. Yalnız doktor 10 mg gibi çok az bir dozla tedavi ettiği için bir süre rahatladıktan sonra tekrar PA geçirdim. Bendeki yan etkiler değişikti (kabızlık). Herkezde zaten farklı oluyor.Doktorlar İlk tedavide iyileşme oranının çok yüksek olduğunu söylüyorlar. Antidepresanların ilk 3 hafta kadar çok kötü yaptığı ilaç kullananlarca biliniyor. Ayrıca diğer doktorlarım Anafranilin çok güzel bir ilaç olduğunu ve yan etkilerinin biraz fazla olduğunu söylemişlerdi. Biraz sabır ve gayret
Okunmamış 06-11-2008, 17:51
fatos07 fatos07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

fatos07 is on a distinguished road

Anafranili ben de ilk dönemlerde kullanmıştım..Gayet rahattım..İyi bir ilaç olduğunu düşünüyorum
Okunmamış 24-03-2010, 14:41
Arya Arya isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Arya is on a distinguished road

bende anafranil kullanmıştım bazı yan etkileri oldu tabi ama boyle şikayetlerim olmadı, sizin anlattıklarınız pa tan kaynaklanıyor gibi geldi bana...
Okunmamış 25-03-2010, 13:14
deulion deulion isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

deulion is on a distinguished road

ben 5 gundur anafranil 75 sr kullanıyorum gunde 75 mg direk başladım ilaca...lustral 100 den direk geçiş yaptım herhangi bir yanetkisini gormedim ağız kuruluğu ve midemde barsaklarımda hareketlilik var ..diğerleri anksyiteden gelen etkiler..yalnız daha henuz cok erken olmasına rağmen ben kendimi cok iyi hissetmeye basladım..eski tip antidepresan ve cok ucuz
Okunmamış 25-03-2010, 19:08
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point

Anafranil çok eski bir antidepresandır, yıllar evvel be de kullanmıştım. etkili bir ilaç olduğundan bazı psikiyatri camialarında psikiyatrler en baba ilaç tabirini kullanmaktalar.
Okunmamış 08-04-2010, 01:16
gureloglu gureloglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gureloglu is on a distinguished road

ewet gercekten bende anafranıl kadar etkılı bır ılac gormedım guzel bır ılac ben ılk hastalıgımda anafranıl kullandım ve dr.bana dunyanın neresıne gıdersen gıt bu ılactan verırıler dedı bu hastalıgın ılacı bu demıstı ama sımdı yenı fırmaların ılaclarını tavsıye edıyorlar paxıl ve lustral gıbı ağız kurulugu ve bas donmesı anafranıl yapıyor bendede yapmıstı fakat anksıyetenın ozellıgı zaten bas donmesı ve agrı ayırtt etmek gerekır aama ılacını kullanman gerekır ne olursa olsun agzın kuruması bence ıyı bır sey su ıcersın bol bol gunde zaten 10 bardak su tavsıye edıyor dr lar ben 5 bardagı gecemedım gecın arkadaslar buyuk faydası var mıs gunde 10 bardak su ıcelım
Okunmamış 22-07-2011, 16:35
gokiii10 gokiii10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gokiii10 is on a distinguished road

Arkadaşlar ben şuan sabah 150 mg ve akşam 75 mg olmak üzere 225 mg efexor kullanıyorum fakat obsesyon başladı bende doktor yatmadan 1 tane 75 mg Anafranil verdi ikisi beraber yan etki Yapar diye korkuyorum Anafranil i kullanmaya hiçte iyi değilim ne yapmam gerekir ikisini aynı anda kullanan varmı bu ilaçların ?
Okunmamış 22-07-2011, 22:50
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point

Slm gokii, drs unuzun uygun gördüğü ilaçlarınızı hiç düşünmeden, araştırmadan şifa niyetine kullanınız kardeşim, yıllarca ne kadar çok antidepresanı kombine şeklinde kullandım. hiç korkmayınız.
Okunmamış 23-07-2011, 21:09
gokiii10 gokiii10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gokiii10 is on a distinguished road

Tesekkur ederim hazan umarım iyi gelir ..

Seçenekler Arama
Stil