Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 24-01-2009, 17:04
Evrenos Evrenos isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Evrenos is on a distinguished road
Standart düşük tansiyon

Son 15 gündür sürekLi düşük tansiyon problemi yaşıyorum 8/5 8/6 9/5 9/6 10/6 11/7 gibi değişken kuLLandıgım iLaç efexor sabah 150 akşam 75 mg alıyorum bu durumu yaşayan varmı? endişelerim ve kaygılarım yok ama düşük tansiyon durumu günceL hayatı engelliyor baş agrısı sersemlik konsantre eksikligi göz önünde ucusan siyah noktalar gibi.
Okunmamış 24-01-2009, 18:29
ugurum19 ugurum19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ugurum19 is on a distinguished road

geçmiş olsun bir keresinde bendede düşük tansiyon vardı doktorun tek dedıgı bana aman yüksek olmasın düşük tansiyonlular daha uzun yaşar dedi
Okunmamış 24-01-2009, 21:46
nimo nimo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

nimo is on a distinguished road

sürekIi düşük tansiyonum var. ama artık bu beni etkiIemiyor. yüksek oIması korkutucu. geçmiş oIsun
Okunmamış 24-01-2009, 23:43
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Evrenos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Son 15 gündür sürekLi düşük tansiyon problemi yaşıyorum 8/5 8/6 9/5 9/6 10/6 11/7 gibi değişken kuLLandıgım iLaç efexor sabah 150 akşam 75 mg alıyorum bu durumu yaşayan varmı? endişelerim ve kaygılarım yok ama düşük tansiyon durumu günceL hayatı engelliyor baş agrısı sersemlik konsantre eksikligi göz önünde ucusan siyah noktalar gibi.
Merhaba sevgili evranos, sevindim endişe ve kaygılardan kurtulmuş olmanıza daim olsun inşallah...11/7 ideal tansiyon, daha önce yazdıklarınız biraz düşükçe ..ama yinede şanslısınız düşük çıktığı için diyeceğim...ben de geçmiş yıllarda çok sık baktığım için, tansiyon fobisi oluştu ve inanınız dijitali gördüğüm an yükselmesine yetmekte bu nedenlede uzun zaman oldu bakmayalı...baktığım an nedense bir heyecan oluyor ve eyvah yüksek çıkacak diyordum ve de 18/11 lere çıkarmayı başarıyordum...bir kez de inanmayacaksınız yemin ile 22/11 i gördüm...yüksek çıkacak dediğim için ve de aşırı bir heyecana kapıldığım için bu kadar yüksek çıkabiliyor. o nedenle siz çok ,ama çok şanslısınızki tansiyon değerleriniz harika...sık bakmamaya çalışınız sizi tedirgin etmemesi için...
Okunmamış 11-02-2009, 18:48
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

düşük tansiyondaki baş dönmesi sersemlik gibi hislerden kurtulma yöntemleri olan varmı:?
Okunmamış 11-02-2009, 22:03
PanikYok PanikYok isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

PanikYok is on a distinguished road

Alıntı:
Evrenos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
düşük tansiyondaki baş dönmesi sersemlik gibi hislerden kurtulma yöntemleri olan varmı:?
tansiyon için sana birebir bir ilaç yazayım :=) duymussundur sarmısagın tansiyonu ayarlarladıgını düsükse yükseltir yüksekse düsürür yani normal seviyeye getirir bol sarmısaklı cacık yap ve iç göreceksin hemen rahatlayacaksın ben denedim ve faydasını cok gördüm
Okunmamış 12-02-2009, 02:22
oz35 oz35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

oz35 is on a distinguished road

Ben sarmısağın ayarlamaktan çok düşürdüğünü biliyorum.enazından bende böyle senelercede çok düşük olduğu için hiç yemedim.ama şimdide yükseliyor bence düşük olması herzaman daha iyi... bol su iç, hareket et,tuzlu ayran iç yada çok kötü hissediyorsan ayaklarını yüksek bir yere kaldırıp uzan.geçmiş olsun
Okunmamış 12-02-2009, 02:38
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

önerileriniz için tşk'Ler arkadasLar
Okunmamış 12-02-2009, 18:58
panikmiyim panikmiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

panikmiyim is on a distinguished road

benim annem kadincagiz dr a gidiyor diyelim grip olmus dr a gidiyor dr cikisi daha kotu oluyor o tansiyon aletini goruyo ya her sey bitiyor okadar korkuyoki tansiyon olcturmekten dr a bile gitmek istemiyor yuksek cikacak diye odu kopuyo ama korktugundan tansiyonunu kendisi cikariyo zaten dr da ev de olc dedi ve bir gun boyunca not et getir dedi ama evdede koluna gecirdigi vakit tansiyon firliyo sonrada korku
Okunmamış 12-02-2009, 19:05
panikmiyim panikmiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

panikmiyim is on a distinguished road

arkadaslar anlamadigim bir sey var ramazanda tansiyonum dusmuyoda normal gunlerde kahvalti ediyorum ogle yemegim biraz geciksin tansiyonum hemen dusuyor her zaman bu boyle. yalniz kahvalti etmedigim gun tansiyonum dusmuyo niye acaba

Seçenekler Arama
Stil