Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 18-02-2009, 00:40
rast rast isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

rast is on a distinguished road
Standart cipralex yan etkiler

merhaba arkadaslar bana doktor cipralex ve atarax verdi bunlarin yan etkilerini kullannan arkadaslar oldu ise yazabilirler mi..? migde bulantisi, uyku hali ve sac dokulmesi gibi etkileri oldugu yaziyor bazi sitelerde..
Okunmamış 18-02-2009, 00:57
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
rast´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaslar bana doktor cipralex ve atarax verdi bunlarin yan etkilerini kullannan arkadaslar oldu ise yazabilirler mi..? migde bulantisi, uyku hali ve sac dokulmesi gibi etkileri oldugu yaziyor bazi sitelerde..
Merhaba, öncelikle aramıza hoşgeldiniz ama keşke ziyaret amaçlı gelmiş olasydınız, pa lı olarak değilde, diyeceğim...

Lütfen ilaçların prospektüslerini okumamaya gayret gösteriniz, bu ilaç bana iyi gelecek diye ilaçlarınızı kullanınız....ayrıca sakın sakın araştırmada yapmayınız ilaçlarla ilgili, yaptığınızda binbir şeyle karşılaşırsınız kafanız karışır, prospektüslerin içinde yazan bilgilendirme, dr lar içindir ayrıca, bizler sadece faydaları nedir ona bakacağızdaha doğrusu aynıları ben de de olacak diye bekleyerek kahroluruz...

İlaçlar dr lar tarafından verildiğine göre, korkmadan kullanarak bir an önce iyileşme çabasında olmamız gerekmektedir...,bahsi geçen iki ilacı da kullandım hiçbir yan etkisini görmedim, siz de görmeyeceksiniz buna inanıyorum siz de inanınız....acil şifalar...
Okunmamış 18-02-2009, 15:24
panikmiyim panikmiyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

panikmiyim is on a distinguished road

bende cipralex kullandim 1 sene. 4 aydirda biraktim hic birseyim yoktu iki gune kadar tekrar bas donmelerim basladi cok dengesizim neyse ilk 3 hafta bana yan etki yapmisti ama sizdede ayni seylerin olacagini bilemeyiz.
Okunmamış 18-02-2009, 15:40
gecemasalcisi gecemasalcisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gecemasalcisi is on a distinguished road

ben atarax kullandım ve halen de kullanıyorum,sorun yok
Okunmamış 18-02-2009, 16:19
gabbana gabbana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gabbana is on a distinguished road

Alıntı:
rast´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Rast arkadaşım;
Bende aynen cipraleks ve ataraks kullandım.Ataraks ı sadece günüm kötü geçtiğinde belki ayda bir ,iki kere kullanıyorum ama cipraleksi uzun süre kullanmak gerekiyor.Ben ilk 10 gün biraz zorlanmıştım cipraleksten ama söylediklerine göre en hafif ilaçlardan biridir cipraleks ve ilk günlerden sonra hiç bir yan etkisi olmadı bende,gönül rahatlığıyla kullan.ataraks zaten herkesin bildiği bir ilaç.Biraz uyku yapabilir,ben yarım doz kullanıyorum bazen o bile gevşetmeye yetiyor beni.Yani sorun yok gönlün rahat olsun
Okunmamış 18-02-2009, 20:26
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

tesekkur ederim arkadaslar cevaplariniz beni dahada yureklendirdi kullanmaya basladim ilaclarimi umarim sifa bulucam hepmize acil sifalar diliyorum
Okunmamış 18-02-2009, 21:21
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

bu arada arkadaslar cipralex ile b vitamini ve bazi multivitaminler gibi vitaminleri kullanmak sakincalimidir? doktoruma soracagim gerci birdahaki gidisimde size danismak istedim birde.. tesekkurler.
Okunmamış 19-02-2009, 10:17
ozer24 ozer24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ozer24 is on a distinguished road

Ben iki ilacı da kullanıyorum.Cipralex i 2 senedir kullanıyorum atarax ise kötü olduğum zamanlarda alıyorum sadece.Dr.un tedavisi bu şekilde..Bence ilaçların yan etkilerini okuma internetten .Eminim yan etki dahi yapmasa sen okuduğun için onlar başına gelecektirCipralex ilk zamanlar insanı mutluluktan uçuruyor akşam alıyorsan eğer uykuyu da getirir.Zaten 2 haftaya kadar da ilaçların yan etkisi azalmış olur.Korkma sakın..
geçmiş olsun...
Okunmamış 21-02-2009, 00:06
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

tesekkurler bilgi icin. peki iki senedir gelisme varmi nasil durumlar sizde ? biraktiniz zaman gelir umarim ilaci hepimize sifa diliyorum tekrar.
Okunmamış 21-02-2009, 09:31
hassas hassas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

hassas is on a distinguished road

ben 1 sene kullandım 2 ay oluyor bırakalı. ılk basladığımda bıraz etkılemıstı. heyecanlı halımı aryırmıstı sankı,uyku yapıyordu bırde. dr um da yatmadan al uyku halını gece uykuda gecır madem dedı. kınde uyku kımınde aclık yaparmış. bende uyku yaptı onu da bu sekılde cozdum. ben cok memnun kaldım ılacımdan. kılo alımı kusma bas donmesı vs hıcbır etkı yapmadı. onunla guzel bır dostluğumuz vardı tabırı caızse ama gecıcı dostluk tabı.
gecmıs olsun. gayet basarılı bır ılactır kendılerı.
ılacımı bırakmaya basladığımda B12 vıtamını desteği aldım. bunu da burdakı bı arkadas tavsıyesıne uyarak yaptım. cok cok etkılı oldu ıyılsme surecımde. B12 alınabılır yıne de doktoruna dansıarak

Seçenekler Arama
Stil