Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 10-03-2009, 18:24
İksir İksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

İksir is on a distinguished road
Standart Citoles

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım.
Yaklaşık 1 senedir çeşitli şikayetlerim vardı ve gerekli tahlilleri yaptırdıktan sonra psikatriye gitmem gerektiğini anladım. Yaptığımız görüşme sonrasında doktor, rahatsızlığımın panik atak olduğunu söyledi ve paxera 10 mg verdi. Kullanmaya başladığım andan itibaren, olan şikayetlerim daha çok arttı ve bunların yanında iştahsızlık, mide bulantısı, uykusuzluk gibi şikayetlerde başgösterdi. Tekrardan doktora gittim ve citoles 5 mg verdi. Bunun yan etkilerinin daha az olduğundan bahsetti. Kullanmaya çekiniyorum açıkçası, tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum ama son zamanlarda inanılmaz bir sersemlik hissi, baş dönmesi, sanki bayılacakmış gibi olma durumları daha fazla arttı. Sanırım ilacı kullansam iyi olacak diye düşünüyorum ama yine de sizlere sormak istiyorum. Citoles 5 mg kullanan var mı aranızda, varsa beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Hepimize geçmiş olsun...
Okunmamış 11-03-2009, 01:04
İksir İksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

İksir is on a distinguished road

Hiç bilgisi olan yok mu arkadaşlar?
Okunmamış 11-03-2009, 14:50
*Serap* *Serap* isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

*Serap* is on a distinguished road
Standart merhaba

merhaba iksir arkadasim
öncelikle aramiza hsg
Ben 5.5 sene citoles ictim ben faydasini göremedim ve simdi 20mg paroxetin (paxera)kullaniyorum ve faydasini görüyorum
ilaclar herkeste baska etki gösterebilir arkadasim ve en az 3 hafta sonra etkisini gösterir buarada yan etkileri olabilir ama buda 3 ilk haftalari yan etkiler olur
Okunmamış 11-03-2009, 19:07
LuckyCanberk LuckyCanberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

LuckyCanberk is on a distinguished road

Ben tedaviye citol 20mg rileptid 2mg ile başladım.3-4 gün içinde yan etkilerini görmeye başladım.Çok şiddetli mide bulantıları ve kusmalar yaşadım doktorum yan etkiler olduğunu söyledi bende tedavimi daha başlarken bitirmek istemediğim için yan etkilerine katlanmak zorunda kaldım.10gün kadar sürdü ama sonra ilaca alıştım yan etkileri kesildi böylece.
Okunmamış 15-03-2009, 17:57
gülden_83 gülden_83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

gülden_83 is on a distinguished road
Smile

bende citoles 5 mg kullanıyorum. 10 mg ile başlamıştım her antidepresanda olduğu gibi bunda da yan etkiler çok fazla. dozunu düşürdüğümde ise tam 3ay boyunca yeni ataklarla uğraştım. şu an iyiyim çok şükür inat ettim çünkü bırakacam ilacı. yarısını daha bölmeye başlayacam 2.5 mg onada alışınca bırakırım diye düşünüyorum, inşallah hayal kırıklığı yaşamam.
Okunmamış 09-03-2010, 21:25
sedaa sedaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

sedaa is on a distinguished road

canım öncelikle meraba ben 2 senedir citoles kullanıyorum ilk başlarda her ilaçta olduğu gibi yan etkileri olacaktır her antideprasanda olduğu gibi ama biraz sabretmelisin vücudun buna alışasıya kadar baş dönmesi bulantı sersemlik gibi bunları olması normal 1aydan sonra zaten ilaç kendini gösteriyor ben 2 senedir kullanıyorum allaha şükürler olsun çok faydasını gördüm umarım sende görürsün ama biraz sabır ))
Okunmamış 10-03-2010, 10:05
deulion deulion isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

deulion is on a distinguished road

citoles cipralexin muadili yani aynısı bir ilaç..bir ilaç kimine cok iyi etki eder diğerine etki etmez bana cok iyi gelmişti cipralex yalnız 3 ay kadar kötü ve yan etkileri doz arttırımlarında artıyor
Okunmamış 06-09-2012, 11:15
tuğçe tuğçe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

tuğçe is on a distinguished road

Merhaba ,ben 2 aydır citoles kullanıyorum .bende 5 mg başladım daha sonra 10 mg çıkardı dr. Şuan 20 mg kullanıyorum benim ilaçla ilğili bir sıkıntım yok fakat ilk günlerde vücudun ilaca alışmadığı için uyku halsizlik,iştahsızlık yapıyor sonra geçiyor.

geçmiş olsun
Okunmamış 06-09-2012, 11:33
yenotamo yenotamo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

yenotamo is on a distinguished road

BUNALTILARA(İÇ SIKINTILARINA)da iyi geliyomu acaba bende alıp başlamayı düşünüyorum da

Seçenekler Arama
Stil