Geri git   Panik Atak Forum > Paylaşım Bölümü > Panik-Atak

Panik-Atak Panik-Atak ile ilgili paylaşmak istedikleriniz, Sn. Dr. Nihat Kaya'ya yöneltmek istediğiniz sorularınız ..

Seçenekler Arama Stil
Okunmamış 13-09-2009, 17:10
carsi2323 carsi2323 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

carsi2323 is on a distinguished road
Standart bi cevap yazarmısınız.çarpıntısız atak.

ben bir biuçuk yıl evvel baş dönmesi ve sersemlik hissiyle hastaneye kaldırıldım. sonrasında beyin ve boyun mr kan tahlili vs yaptırdın bi sorun çıkmadı...gözlerimde çok yoğun sinek uçuşması var , puslu görüyorum . göz doktoruda bişi yok dedi..ateş basması el titremesi kaslarda seğirme başta ayaklarda karıncalanma yürürken dengesizlik hissi kulakta hafif çınlama boynumu hareket ettiğimde başımda dönme hissi vs kbb dahil gittim anlayacağınız ama çarpıntım yok..bu nasıl bişi çok acı çekiyorum ... göz problemi yaşayan varmı benim gibi arkadaşlar_?
Okunmamış 13-09-2009, 18:39
yasin26 yasin26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

yasin26 is on a distinguished road

gözlerde sinek uçuşması sanki böyle kurum gibi demigenellikle birden kalktığında yada oturduğunda olur kulakta çınlama ya gelinçe normal hayatta duymassın ama yatınca başını yastığa koyunca çekimez olur az da olsa yürürken dengesizlik giderken yer kayyo gibi olur yada bir yere dikkatli baktığında ateş basması terleme genellikle enseden baslar bulanıklık bunların hepsi hatta daha fazlasını emin ol bizde yaşıyoruz
Okunmamış 13-09-2009, 18:45
Hazan Hazan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Hazan is an unknown quantity at this point

Alıntı:
carsi2323´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ben bir biuçuk yıl evvel baş dönmesi ve sersemlik hissiyle hastaneye kaldırıldım. sonrasında beyin ve boyun mr kan tahlili vs yaptırdın bi sorun çıkmadı...gözlerimde çok yoğun sinek uçuşması var , puslu görüyorum . göz doktoruda bişi yok dedi..ateş basması el titremesi kaslarda seğirme başta ayaklarda karıncalanma yürürken dengesizlik hissi kulakta hafif çınlama boynumu hareket ettiğimde başımda dönme hissi vs kbb dahil gittim anlayacağınız ama çarpıntım yok..bu nasıl bişi çok acı çekiyorum ... göz problemi yaşayan varmı benim gibi arkadaşlar_?
Bir psikiyatr ile görüştünüzmü, adı geçen şikayetlerinizle ilgili.?
Okunmamış 13-09-2009, 18:54
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

evet yasin kurum yağması gibi ama sürekli oluyor psikiyatr,stlede görüştüm olabilir vs gibi olasılıklı cümleler kuruyor . yasin sende kurum yağması süreklimi oluyor ...ben özellikle sokağa çıktığımda oluyor...
Okunmamış 13-09-2009, 22:33
lara35 lara35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

lara35 is on a distinguished road

aynı şikayetler ablamda olmuştu gece anıden sağdan sola başını uyurken döndürmesiyle şiddetlı baş dönmeleri oluyordu bununla beraber aynı hisler yasıyordu panık yaptıgında sersemlikten mr felan britakım testler oldu temiz cıktı kulaklarında çınlama dr sorun olmanıgını söyledı ve en son tesaduf eseri konu anlasıldı fizik tedavi merkezinde incelemeler boyun düzlesmesi cıktı yanı normalde S şeklinde olması gerekirmiş araç kullanma ani fren yastık sorunları sebeb oluyormuş bence bir fizik tedavi merkezine başvurun panik atak adlandırmayın geçmiş olsun dileklerimle...
Okunmamış 13-09-2009, 22:41
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

Standart iyide boyun düzleşmesi olsa boyun mr ında çıkmazmıydı

iyide boyun düzleşmesi olsa boyun mr ında çıkmazmıydı
Okunmamış 13-09-2009, 22:50
lara35 lara35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

lara35 is on a distinguished road

çıkmıyor malesef
Okunmamış 14-09-2009, 05:05
ajiba ajiba isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

ajiba is on a distinguished road

Alıntı:
carsi2323´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster

merhaba sızın sıkayetlerın aynısını ben yasıyorum bende de carpıntı vs gıbı hıc bırsey yoktu anıden bas donmesıyle ortaya cıktıı aşadaki lınkı tıklarsan ılk uye oldugumda yazdıgım şikayetler
http://www.panik-atak.com/forum/show...2334#post62334
Okunmamış 15-09-2009, 01:54
player76 player76 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kayıtlı Kullanıcı
DEPAM

player76 is on a distinguished road

Degerli kardesim senin sikayetlerinin aynisi gunun 24 saati bendede war korkma sabirli ol

Seçenekler Arama
Stil